הילדים שלכם יתאהבו בנגינה

שיטה קסומה ללימוד נגינה דרך שמיעה וצבעים ללא תלות בקריאת תווים

החופש לנגן

לפני שאתם ממהרים להיכנס עם המתוקים שלכם למעגל אינסופי של הוצאות, תווים, שיעורים, ושאר תסכולים… תנו להם לגלות את הכישרון הטבעי שלהם ופשוט להתאהב בנגינה!

מה התוכנית כוללת?

מפגש שבועי פרטי

בשביל ללמוד משהו חדש ולקבל דחיפה קלה שתאפשר לילד לדווש קדימה, כל מה שצריך זה מפגש קצר וממוקד בזום

משובים יומיים

הלב של הלמידה הוא הצעדים שבין המפגשים, ולכן אנחנו איתכם לאורך כל הדרך ומשיבים לשיתופים שלכם

עזרים יצירתיים

לוח דיגיטלי צבעוני ועשיר עם שירים, עזרים, סרטונים, קבצים להורדה ומשימות מאתגרות. בקיצור, לא משעמם לרגע

ילדים מנגנים בשיטת השמיעה

ככה זה נשמע במפגש הראשון עם השיטה

רוצים לראות איך זה משפיע על הילדים שלכם? קבלו שבועיים עם אחריות!

צרו קשר
לפרטים נוספים

נגנים6 (1)

היי, כאן יונתן

יונתן יהודה על הפסנתר

מגיל 7 מנגן על מגוון של כלים, ומלמד נגינה מעל ל – 15 שנה. תמיד חיפשתי עבור התלמידים שלי, גדולים וקטנים כאחד, את הדרך הטבעית והטובה ביותר, כך שיצליחו לשמוע, להרגיש ולהבין את מה שהם מנגנים.

מאז שהוצאתי לאור את טיולים בצלילים, בכל יום מחדש, אני מתרגש לראות ילדים נוספים שמצטרפים לחוויה הקסומה!

איך עובד התשלום?

עקב המצב כרגע בארץ המחיר הכולל ל- 3 חודשי התוכנית הוא 1200 ₪  960 ₪ בלבד, עם אופציה של עד 3 תשלומים.

אתם מקבלים אחריות על התוכנית, ובמידה ותרצו להפסיק אותה במהלך השבועיים הראשונים, תקבלו מאיתנו החזר מלא.

לרכישת התוכנית

מתלבטים? דברו איתנו!

מומחים כותבים על שיטת השמיעה

רוצים לראות איך זה משפיע על הילדים שלכם? קבלו שבועיים עם אחריות!

הורים ממליצים

רוצים לדבר?
השאירו פרטים!

על איזה כלי לומדים?

פסנתר

אמיתי, חשמלי ואפילו אורגנית קטנה. אם יש לכם קלידים אתם מוכנים לצאת לדרך, ואם אין עדיין כלי בבית נשמח להכווין אתכם ברכישה.

גיטרה

בשביל ההתחלה רק קלאסית פשוטה, בגודל רגיל או קצת קטן יותר. מומלץ לגילאי 10 ומעלה אבל בהחלט יש יוצאים מן הכלל.

אם יש לכם שאלה, אולי היא נמצאת כאן…

מגיל 7 ועד גיל 12, אבל כבר בגיל 5 אתם יכולים להכניס אותם לסדנה קבוצתית או לתת להם שיר לנגינה עצמית עם סרטון למידה. סיכוי טוב שתופתעו לגלות שהם מסוגלים כבר לנגן על הקלידים מנגינות שהם אוהבים לשיר. אתם יכולים לרכוש באתר שלנו שירים בצבעים לילדים, ואז הם יקבלו תקופת למידה נפלאה, שתהיה הכנה טבעית לתוכנית.

במשפט אחד: סולמות, מנגינות, נגינה משמיעה, הלחנת שירים, אקורדים, קואורדינציה וקריאת תווים. בכל מקטע כזה של 3 חודשים מתמקדים בנושא אחד וגם נוגעים בשאר, בהתאם לרצון ולבשלות.

הילדים שלכם מנגנים ונהנים? זה הזמן לבחור אם לתת להם להמשיך בכוחות עצמם ליישם את מה שלמדו, או להאריך עבורם את התוכנית ב- 3 חודשים נוספים, לשלב חדש ומאתגר.

בשביל זה יש לכם שבועיים לחוות את התוכנית, למרות שמן הסתם אנחנו נודיע לכם עוד קודם לכן שהילדים שלכם כרגע לא בעניין של הנגינה, ושכדאי לקחת הפסקה.

לכל תלמיד יש לוח נגינה, שהוא בעצם דף אינטרנט אישי שמאפשר לו להתקדם עם כלי הנגינה שלו באופן עצמאי, לכתוב שאלות, להעלות קישורים של שירים אהובים ולהקליט את עצמו. ברגע שהילדים שלכם מפרסמים פוסט בלוח אנחנו מתעדכנים באופן מיידי, ועד 24 שעות הם כבר מקבלים משוב.

תאמינו או לא, אבל אתם עלולים למצוא את עצמכם מתחננים לילדים שיעזבו את כלי הנגינה ויבואו כבר לאכול צהריים. השיטה שלנו עובדת נהדר במגוון דרכים ומתאימה לכל אחד. מילדים בגן ועד גיל הזהב, ובאופן מפתיע ומעורר התפעלות גם בחינוך המיוחד.

הניסיון הכושל הוא דווקא הזדמנות מעולה לחוויה מתקנת! תנו לילדים שלכם לגלות שהם לא צריכים להיות תלויים בתווים בשביל לנגן את השירים האהובים עליהם, ושהם אפילו מסוגלים למצוא אותם בכוחות עצמם. גם אם הייתה להם מורה קשוחה שלימדה אותם שהם מוכרחים קודם כל להתאמץ בשביל להצליח בנגינה, זה יעזור להם בהמשך, כאשר הם ירצו לעלות לשלבים מתקדמים יותר ולהתמודד עם יצירות מורכבות.

השיטה שלנו לא סותרת את שיטות הלמידה המסורתיות, אלא להיפך. כבר מהרגע הראשון הילדים שלכם ירגישו את החופש והביטחון עם כלי הנגינה שלהם. ככל שהם ינגנו יותר שירים, ככה הם יבינו את מערכת היחסים בין צלילי הסולם המוזיקלי, זה שעל גביו מונחת חמשת התווים המוכרת. בקיצור ממש, אנחנו לא מחליפים את השפה המקובלת, אלא מעניקים לילדים שלכם את הבסיס הבריא, היסודי והמאוזן בלמידה, שיאפשר להם אחר כך גם לנגן משמיעה, גם לצבוע דפי תווים, וגם להתמצא בהצלחה בתוך היער הסבוך של המידע ברשת ללימוד נגינה.

חפשו בגוגל ותמצאו המון תשובות טובות לשאלה הזו… בגדול, אם תלמדו בדרך הטובה והנכונה בשבילכם, אתם הולכים לשדרג את האווירה בתוך הבית ולעשות את החיים שלכם יפים, בריאים ומאושרים יותר.

תלמידים

נשמח לשמוע מכם

התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
Shop
0 items Cart
החשבון שלי

תודה על פנייתך

נשוב אליך בהקדם

לוגו